head
 
Wyszukaj warsztaty z regionu

 

 
 

 
Przeglądaj według:


al

al

al
 
 
Wyszukiwarka podstawowa
 
 


Obsługujemy już 821 warsztatów.

  ae302a8707b6f93cb335787cefc20d89.gif

Auto Serv

Działalność: alarmy samochodowe, autoholowanie, blacharz, diagnostyka, elektromechanika, geometria kół, inne, kosmetyka, lakiernik, mechanika ogólna, montaż car radio, montaż CB Radio, montaż świateł dziennych LED, serwis LPG, silniki, skrzynie biegów, tuning, układ chłodzenia, układ hamulcowy, układ kierowniczy, wulkanizacja, zawieszenie
Region: pomorskie
Miejscowość: Bannino
Kod pocztowy: 80-297
Adres: przemyslowa 19
Telefon: 503100799
E-mail: biuro@autoserv.com.pl
WWW: www.autoserv.com.pl
Dodano:2013-11-19

Opis:

    Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej gamy usług związanych z motoryzacją, jakie mamy do zaoferowania!

    Istniejemy na rynku od 2000 roku. Dysponujemy obszerną wiedzą na temat naprawy i serwisowania pojazdów, popartą wieloletnim doświadczeniem pracowników w zakresie elektroniki oraz mechaniki pojazdowej.

    Posiadamy szeroką gamę profesjonalnych urządzeń do diagnostyki podwozia jak i silnika. Dodatkowo dysponujemy serwisem blacharsko-lakierniczym i pomocą drogową.Dla stałych klientów istnieje możliwość skorzystania z samochodu zastępczego na czas naprawy. Zajmujemy się naprawami bezgotówkowymi i rozliczeniami z ubezpieczalnią. Obsługujemy również klientów flotowych. Jesteśmy warsztatem należącym do profesjonalnej i cenionej przez klientów sieci warsztatów Perfect Service, autoryzowanym punktem wymiany oleju Castrol i oficjalnym punktem Valvoline Maxlife Service Center.Tagi:

Polecamy: VIN cześci samochodowe hobbit tools działki inwestycyjne numery vin gminy w Polsce