head
 
Wyszukaj warsztaty z regionu

 

 
 

 
Przeglądaj według:


al

al

al
 
 
Wyszukiwarka podstawowa
 
 


Obsługujemy już 823 warsztatów.

  ae302a8707b6f93cb335787cefc20d89.gif

Auto złom Exmet-Gliwice A. Siłka

Działalność: inne
Region: śląskie
Miejscowość: Gliwice
Kod pocztowy: 44-100
Adres: Liliowa 21
Telefon: 32 232 55 99
E-mail: gliwice@exmet.pl
WWW: https://www.exmet.pl/
Dodano:2022-06-08

foto foto
Opis:

Korzystając z usług firmy Exmet-Gliwice można zezłomować samochód i sprzedać auto na skupie samochodów. Obszar, w którym działa firma to Śląsk, a jej siedziba mieści się w Gliwicach przy ul. Liliowej 21. Wybierz ten profesjonalny auto złom jeśli chcesz uzyskać atrakcyjne ceny za złomowanie oraz legalne dokumenty potwierdzające kasację. Wydawane są zaświadczenia o przyjęciu pojazdu do demontażu, z którymi bez przeszkód można zgłosić wyrejestrowanie auta i wypowiedzieć ubezpieczenie OC. Możliwy zwrot nadpłaconej składki. Konsultanci w firmie Exmet-Gliwice gotowi są przeprowadzić dla Ciebie szybką wycenę auta, indywidualnie na Twoje potrzeby. Wystarczy, że zadzwonisz i wyrazisz chęć sprzedaży auta - zostanie sporządzona rzetelna usługa. Decydując się na usługi auto skupu zabierz ze sobą dokumenty samochodu oraz tablice rejestracyjne. Firma wypłaca gotówkę za każdy pojazd, odbiera auta lawetą bezpośrednio od klienta. Na miejscu dostępny także szrot z częściami samochodowymi. Możliwy zakup zregenerowanych podzespołów do aut marek niemieckich, francuskich i włoskich. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. 

Dojazd do firmy:

Aby dojechać do auto-złomu można kierować się na Trynek - gliwicką dzielnicę gdzie znajduje się ulica Liliowa. To pobliże ulicy Lotników i lotniska aeroklubu. 

Przed przyjazdem poinformuj o swojej wizycie 30 minut wcześniej, aby personel mógł przygotować stanowisko na Twój samochód. Umożliwi to sprawne działanie gdy będziesz już na terenie złomowiska, dzięki czemu nie będziesz czekać w kolejce. 


Tagi:
auto skup | auto złom | Skup Aut |
Polecamy: VIN cześci samochodowe działki inwestycyjne