head
 
Wyszukaj warsztaty z regionu

 

 
 

 
Przeglądaj według:


al

al

al
 
 
Wyszukiwarka podstawowa
 
 


Obsługujemy już 825 warsztatów.

  ae302a8707b6f93cb335787cefc20d89.gif

Japan Service

Działalność: alarmy samochodowe, autoholowanie, diagnostyka, elektromechanika, inne, mechanika ogólna, silniki, skrzynie biegów, układ chłodzenia, układ hamulcowy, układ kierowniczy, wulkanizacja, zawieszenie
Region: pomorskie
Miejscowość: Gdynia
Kod pocztowy: 81-212
Adres: Hutnicza 1
Telefon: 58 620-99-91
E-mail: biuro@japanservice.pl
WWW: www.japanservice.pl
Dodano:2011-11-25

foto
Opis:
Jesteśmy serwisem motoryzacyjnym specjalizującym się w naprawach pojazdów marek japońskich, koreańskich oraz aut terenowych, zajmujemy się też wszystkimi markami. Cechuje nas rzetelność i dbałość o szczegóły. Przekłada się to na usługi świadczone na najwyższym poziomie. Oferujemy pełny charakter serwisowania samochodów, od wymiany klocków hamulcowych, ocenę mechaniczną oraz elektroniczną po przeglądy eksploatacyjne i przed zakupowe samochodów.Jakość, komfort, gwarancja i atrakcyjne ceny to zalety JAPAN SERVICE. Dokładamy wszelkich starań aby proponować najlepsze jakościowo części oryginalne, również ich odpowiedniki dobierane przez naszych specjalistów w najniższych cenach rynkowych, aby zaprezentować Państwu najlepsze a jednocześnie najtańsze rozwiązanie. Sprzęt warsztatowy oraz urządzenia jakimi rozporządzamy są najnowocześniejsze i w pełni sprawne co pozwala na wszechstronną obsługę samochodów osobowych i dostawczych.
Aktywny zaawansowanie naszego serwisu zawdzięczamy wykwalifikowanym pracownikom, a także wysokiej jakości proponowanych produktów i usług w rozsądnych kosztach.

Tagi:
autoserwis | warsztat samochodowy | wulkanizacja. |
Polecamy: VIN cześci samochodowe działki inwestycyjne