head
 
Wyszukaj warsztaty z regionu

 

 
 

 
Przeglądaj według:


al

al

al
 
 
Wyszukiwarka podstawowa
 
 


Obsługujemy już 850 warsztatów.

  ae302a8707b6f93cb335787cefc20d89.gif

Wilczynsky Studio

Działalność: myjnia samochodowa
Region: dolnośląskie
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 51-421
Adres: ul. Rakowa 48-5
Telefon: +48 717351727
E-mail: wilczynsky.wroclaw@gmail.com
WWW: http://www.wilczynsky.pl/
Dodano:2018-05-22

foto
Opis:
Poszukujesz firmy zajmującej się Auto Detailingiem, w której Twoje auto zostanie potraktowane odpowiednio, a efekty pielęgnacji pozostały widoczne na długo? Wilczynsky Studio to najodpowiedniejsze miejsce dla Twojego pojazdu! Auto Detaling na najwyższym poziomie, który doda Twojemu motocyklowi czy samochodowi energii i tchnie w niego nowe życie! 

Dbanie o wygląd Twojego pojazdu jest naszym powołaniem, ponieważ uważamy, że zadbany oraz ładny samochód lub motocykl, stanowi wizytówkę jego posiadacza. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie pielęgnacji samochodów, a to w połączeniu z najwyższej jakości produktami stosowanymi w trakcie pielęgnacji, powoduje, że nikt nie może mieć problemów z wybraniem miejsca do odnowienia swojego pojazdu! Zrobimy wszystko, aby klient odjechał zadowolony z usług i powracał wielokrotnie obdarzając naszą firmę zaufaniem. 

Wilczynsky Studio oferuje pełen zakres prac wiążących się z Auto Detailingiem. poczynając od renowacji lakieru, woskowania karoserii, czy ręcznego mycia premium, prania tapicerki, kończąc na zabezpieczaniu ceramicznymi powłokami ochronnymi Ceramic Pro. Oklejamy także samochody (tzw. Car Wrapping), także foliami reklamowymi oraz nakładamy folie ochronne.

Tagi:
auto detailing |




Polecamy: VIN cześci samochodowe hobbit tools działki inwestycyjne numery vin gminy w Polsce